Field - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: About
el: Περί
