Field - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Tabs
gl: Lapelas

en: About
gl: Información
