Field - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Tabs
hu: Fülek

en: About
hu: Leírás
