Field - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Closed
id: Ditutup

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Tabs
id: Tab

en: About
id: Tentang
