Field - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Closed
ja: クローズド

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Tabs
ja: タブ

en: About
ja: アバウト
