Field - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
