Field - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: About
lt: Apie
