Field - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Tabs
pl: Zakładki

en: About
pl: O stronie
