Field - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Width
sl: Širina

en: About
sl: O modulu
