Field - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: About
te: గురించి
