Field - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Yes
ca: Sí

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: About
ca: Detalls

en: Type: @type
ca: Tipus: @type
