Field - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Closed
cs: Zavřená

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Tabs
cs: Záložky

en: About
cs: Popis
