Field - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Fields
fr: Champs

en: Width
fr: Largeur

en: Tabs
fr: Onglets

en: About
fr: À propos

en: Accordion
fr: Accordéon

en: This fieldgroup renders the content as a tab.
fr: Ce groupe de champs rend le contenu sous la forme d'onglets.

en: This fieldgroup renders child groups in its own tabs wrapper.
fr: Ce groupe de champs rend les groupes enfants sous la forme d'un ensemble d'onglets.
