Field - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Tabs
he: לשוניות

en: About
he: אודות
