Field - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Closed
nl: Gesloten

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: About
nl: Over

en: Accordion
nl: Accordeon
