Field - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: About
ps: په اړه
