Field Group Label (2.1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: About
et: Programmist

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
