Field Group Label (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Fields
az: Sahələr

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
