Field Group Label (8.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
