Field Group Layout (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Default
ca: Per defecte

en: Select a layout
ca: Selecciona una disposició

en: Fields
ca: Camps

en: New group %label successfully created.
ca: S'ha creat correctament el nou grup %label.
