Field Group Layout (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Default
es: Por defecto

en: Select a layout
es: Seleccionar un diseño

en: Fields
es: Campos

en: Layouts
es: Diseños

en: New group %label successfully created.
es: Nuevo grupo %label creado correctamente.

en: Mark group as required if it contains required fields.
es: Marcar el grupo como obligatorio si contiene campos obligatorios.
