Field Group Layout (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Default
fi: Oletus

en: Select a layout
fi: Valitse taitto

en: Fields
fi: Kentät

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: New group %label successfully created.
fi: Uusi ryhmä %label onnistuneesti lisätty.
