Field Group Layout (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Default
pl: Domyślny

en: Select a layout
pl: Wybierz układ

en: Fields
pl: Pola

en: Layouts
pl: Układy

en: New group %label successfully created.
pl: Utworzono nową grupę %label.
