Field Group Layout (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Default
da: Standard

en: Select a layout
da: Vælg et layout

en: Fields
da: Felter

en: New group %label successfully created.
da: Ny gruppe %label oprettet.
