Field Group Layout (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Default
tr: Varsayılan

en: Select a layout
tr: Yerleşim seçin

en: Fields
tr: Alanlar

en: Layouts
tr: Yerleşimler
