Field Group Layout (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Default
vi: Mặc định

en: Fields
vi: Các trường

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: Updating...
vi: Đang cập nhật...
