Field Group Layout (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Default
nl: Standaard

en: Select a layout
nl: Kies een lay-out

en: Fields
nl: Velden

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: New group %label successfully created.
nl: Nieuwe groep %label werd met succes gecreëerd.

en: Mark group as required if it contains required fields.
nl: Groep verplicht maken als deze verplichte velden bevat.

en: A field group
nl: Een veldgroep

en: The parent group of this group
nl: De bovenliggende groep van deze groep

en: Display element open by default.
nl: Element standaard geopend weergeven.

en: Mark as required
nl: Als verplicht markeren

en: Default state open
nl: Standaard geopend

en: Default state closed
nl: Standaard gesloten
