Field Group Layout (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Default
pt: Por defeito

en: Select a layout
pt: Selecionar a disposição

en: Fields
pt: Campos

en: The field name
pt: O nome do campo
