Field Group Link (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Link
sk: Odkaz

en: Default
sk: Predvolené

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: Fields
sk: Polia

en: Tokens
sk: Tokeny
