Field Group Link (8.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Fields
ru: Поля

en: Tokens
ru: Токены

en: Target attribute
ru: Атрибут Target

en: Custom URL
ru: Пользовательский URL
