Field Group Link (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Custom URL
bo: URLརང་བཟོ་བྱེད་པ
