Field Group Link (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Default
fr: Par défaut

en: Link target
fr: Cible du lien

en: Fields
fr: Champs

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Target attribute
fr: attribut Target

en: Custom URL
fr: URL personnalisée
