Field Group Link (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Link
tr: Bağlantı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Link target
tr: Bağlantı hedefi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Tokens
tr: tokens

en: Custom URL
tr: Özel URL
