Field Group Link (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Tokens
gl: Comodines

en: Custom URL
gl: URL personalizada
