Field Group Link (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: Fields
hu: Mezők

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím
