Field Group Link (8.x-1.0-rc3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Custom URL
cs: Vlastní URL
