Field Group Link (8.x-3.0-rc2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Link
oc: Ligam

en: Default
oc: Per defaut

en: Fields
oc: Camps

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Custom URL
oc: URL personalizada
