Field Group Link (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Link
fa: واصلی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Fields
fa: میدانها

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Custom URL
fa: آدرس URL سفارشی
