Field Group Link (8.x-3.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Link
id: Tautan

en: Default
id: Bawaan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Tokens
id: Token

en: Custom URL
id: URL kustom
