Field Group Link (8.x-3.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Tokens
ca: Comodins

en: Custom URL
ca: URL personalitzada
