Field Group Modal Bootstrap (4.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Fields
nl: Velden

en: Attributes
nl: Attributen

en: Close
nl: Sluiten

en: Show label
nl: Label tonen

en: E.g. name="anchor"
nl: Bijvoorbeeld name="anker"

en: Attributes: @attributes
nl: Attributen: @attributes
