Field Group Modal Bootstrap (4.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Fields
ru: Поля

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Close
ru: Закрыть

en: Text button
ru: Текстовая кнопка

en: Show label
ru: Показать метку

en: Attributes: @attributes
ru: Атрибуты: @attributes
