Field Group Modal Bootstrap (4.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Fields
es: Campos

en: Attributes
es: Atributos

en: Close
es: Cerrar

en: Text button
es: Botón de texto

en: Show label
es: Mostrar la etiqueta

en: E.g. name="anchor"
es: Por ejemplo name="anchor"
