Field Group Modal Bootstrap (4.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Close
gu: બંધ
