Field Group Modal Bootstrap (4.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Close
lt: Uždaryti
