Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Fields
ar: الحقول

en: Attributes
ar: سمات

en: Close
ar: إغلاق
