Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Fields
fr: Champs

en: Attributes
fr: Attributs

en: Close
fr: Fermer

en: Show label
fr: Montrer l'étiquette

en: E.g. name="anchor"
fr: Par ex. name="anchor"

en: Attributes: @attributes
fr: Attributs : @attributes
