Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Fields
ja: フィールド

en: Attributes
ja: 属性

en: Close
ja: 閉じる
