Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Fields
el: Πεδία

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Close
el: Κλείσιμο
