Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Fields
lv: Lauki

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Close
lv: Aizvērt
